SEO - Optimalizace pro vyhledávače Google a Seznam

BANAN.CZ

SEO - Off page faktory

6. 11. 2023

V našem seriálu jsme zatím převážně hovořili o SEO faktorech, které můžete ovlivnit přímo na vašich stránkách (on-page faktory). Dnes si řekneme o faktorech, které jsou mimo váš web, nazývají se off-page faktory.

Obsah je král

31. 10. 2023

Tento slavný výrok napsal ve svém jasnozřivém článku již víc jak před čtvrtstoletím v roce 1996 spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates v době, kdy ještě nebyl Google, YouTube, Facebook, Twitter.

Jak důležité jsou nadpisy?

26. 10. 2023

V dnešním díle našeho seriálu si probereme další prvek z onpage faktorů a tím jsou nadpisy, anglicky heading. Dokument html umožňuje mít až šest úrovní nadpisů od hlavního, nejdůležitějšího značeného H1 až po nejmenší H6.

Přitažlivý popisek stránky

17. 10. 2023

Popisek je krátký a výstižný text, který naznačuje a shrnuje obsah dané webové stránky. Obsahuje informace, které se již nevešly do titulku a jeho cílem je upoutat pozornost na následující obsah.

20 tipů pro poutavý titulek

4. 10. 2023

Jak bylo slíbeno, v tomto článku vám nabídneme tipy a konkrétní příklady, jak napsat titulek, aby zaujal, abyste nebyli ve výsledcích vyhledávání jen šedým průměrem, který uživatel jen proskenuje, ale který ho neosloví. Základ úspěchu je odlišit se.

Titulek stránky viditelný neviditelný

28. 9. 2023

Co je titulek stránky? Titulek stránky je značka (tag title) HTML kódu stránky určující název dané stránky. Je umístěn v záhlaví stránky (head). Titulek stránky by měl být krátkým, přesným a výstižným popisem obsahu stránky.

SEO - On page faktory

25. 9. 2023

Jak již název napovídá, jsou to ty faktory, které můžeme ovlivnit přímo na našich webových stránkách. Tyto faktory, pokud jsou správně nastaveny a optimalizovány, mohou mít velký vliv na hodnocení našich stránek vyhledávači.

Jak zlepšit pozici webu ve vyhledávačích

15. 9. 2023

Jako první díl seriálu Vám přinášíme stručný a přehledný návod, jak docílit toho, aby vaše webové stránky měly co nejlepší pozice ve vyhledávačích Google a Seznam.

Úspěšné SEO

4. 9. 2023

Lidově řečeno, SEO znamená být vidět na Googlu a Seznamu. Na internetu, kde jsou miliardy stránek, jsou vyhledávače klíčové programy. Umožňují nám nalézt webové stránky, kde jsou námi požadované informace.